Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Pielgrzymowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 299 000 zł181,20 m² 7 168,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w Pielgrzymowicach (michałowice/ łuczyce/zielonki), w dobrze skomunikowanej okolicy, z łatwym dojazdem do Krakowa. Nieruchomość osadzona na działce o powierzchni 6 ar, na niej.

Szczegóły ogłoszenia

81 420 zł708 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy dwie atrakcyjne działki położone w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł8 967 m² 53,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu płaską działkę budowlano-rolną o powierzchni 8967m 2 w Pielgrzymowicach. W mpzp ok 2600m2 to działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, ok. 5700 to.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 684 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom z 2007 roku, o powierzchni 140m , usytuowany na działce o powierzchni 9684m , znajdujący się przy ul. Zarzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

129 000 zł1 200 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12ar. Działka nieogrodzona, płaska, w kształcie prostokąta, bez nasadzeń. Działka znajduję się tuż przy granicy z Jastrzębiem ( ok. 500.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 087 m² 142,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! oferta sprzedaży działki budowlanej - pielgrzymowice, ul. Daszyńskiego Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1078 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł141,96 m² 6 896,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

0% prowizji od kupującego! ostatni wolny dom! Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Pielgrzymowice , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 141,69 m2 , pow. użytkowej 124,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący w Pielgrzymowicach o powierzchni około 180 m2. z poddaszem użytkowym. Na działce o powierzchni 4 arów. Do centrum Krakowa dojedziemy w 20 minut. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

107 100 zł714 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

płaskie i równe działki o regularnych kształtach w Pielgrzymowicach przy ul. Zebrzydowickiej 150 zł/ m2 to doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł5 720 m² 85,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. około 57,2 ara ( w tym część budowlana około 16 arów) zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł191,86 m² 5 206,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom 4-pokoje | 124,54 m pow. Użytkowej | taras | pielgrzymowice Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Jabłonkach 9 na działce o powierzchni około 393.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 467 m² 70,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlano-rolna w Pielgrzymowicach 2 467 m Oferujemy na sprzedaż przepiękną działkę budowlano-rolną o powierzchni 2 467 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł124,50 m² 7 863,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, wolnostojącego domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł124,54 m² 8 021,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Ostatni dostępny! Nowoczesne domy pod Krakowem - Pielgrzymowice Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów w Pielgrzymowicach - zaledwie 15 minut od Krakowa! Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł124 m² 7 895,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

gm.Michałowice- Pielgrzymowice -przedstawiamy do sprzedaży wygodny dom wolnostojący z garażem - to wygodny dom dla rodziny z 3 sypialniami i przestronnym salonem BEZ PROWIZJI DLA BIURA.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

415 000 zł1 300 m² 319,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mint Property prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1300 m , położoną w Maciejowicach zaledwie 10 km od Krakowa.Nieruchomość ma regularny, ustawny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +2 km

415 000 zł1 300 m² 319,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m , położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, powiat krakowski. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +2 km

2 998 000 zł11 100 m² 270,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

* oferta zawiera zdjęcia właściciela oferty. Doskonale położona działka budowlana w Maciejowicach, dobrze zagospodarowana. Działka 112 ar na Sprzedaż Powierzchnia: 11160 m2, cena/m2: 270 zł tj.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +2 km

198 000 zł1 500 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zdzięsławice, gmina Michałowice. Działka o pow. 1500 m2 (ok. 33 x 45 m) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działka usytuowana w zacisznym, widokowym miejscu ok. 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +2 km

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Łuczyce! (20 km od Krakowa) lokalizacja: w Łuczycach znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +3 km

Rynek pierwotny

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, z oknami, zlokalizowany pod Krakowem, w Łuczycach. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej i cichej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +3 km

Rynek pierwotny

1 179 000 zł131,73 m² 8 950,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję, a dokładniej budowane w wysokim standardzie 5 i 6 pokojowe domy z 2025 roku w stanie deweloperskim do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +3 km

Rynek pierwotny

839 000 zł114,77 m² 7 310,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom typu bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu, zlokalizowany w urokliwej miejscowości pod Krakowem a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +3 km

499 000 zł1 689 m² 295,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 17 arów (w tym ok. 1,5 ara drogi dojazdowej z drogi gminnej). Lokalizacja Działka znajduje się w miejscowości Łuczyce w gminie Kocmyrzów -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +3 km

Rynek pierwotny

839 000 zł114,77 m² 7 310,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Ostatni wolny dom W tej cenie Z pozwoleniem na uzytkowanie! sprzedawane z rekuperatorem i pompą ciepła! Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +3 km

430 000 zł5 060 m² 84,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widoki, spokój i natura działka czeka Działka w wyjątkowej lokalizacji Więcławice Stare Twoje miejsce na spokojne życie Tylko u Nas! Na sprzedaż działka budowlano-rolna, która stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +3 km

Rynek pierwotny

480 000 zł83,38 m² 5 756,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w nowo powstającej inwestycji w stanie surowym otwartym zlokalizowane w miejscowości Sadowie mieszczącej się w gminie Kocmyrzów-Luborzyca.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +4 km

Rynek pierwotny

479 000 zł83,38 m² 5 744,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizja 0% bez pcc, możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Dom według projektu indywidualnego o powierzchni użytkowej- 83,38 m2 bez garażu. Do Krakowa dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +4 km

Rynek pierwotny

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym | Sadowie. Istnieje możliwość doprowadzenia domu do stanu deweloperskiego (cena: 829.000) Dom o pow. użytkowej 116 m.kw. składa się z dwóch kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +4 km

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 10 arów (w tym około 8 arów części budowlanej) w miejscowości Sadowie , gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Działka płaska, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pielgrzymowice +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Pielgrzymowice,małopolskie

999 000 zł182 m² 5 481,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom 4-pokoje | 117,41 m pow. Użytkowej | taras | pielgrzymowice Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Żurawkach 3 na działce o powierzchni około 465.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pielgrzymowice,małopolskie

1 030 000 zł182 m² 5 651,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Dom 4-pokoje | 117,41 m pow. Użytkowej | taras | pielgrzymowice Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Żurawkach 3 na działce o powierzchni około 594.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pielgrzymowice

Pielgrzymowice,małopolskie

749 000 zł106 m² 7 066,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w cenie mieszkania własny dom na wyciągnięcie ręki. Nowy, energooszczędny, 4 pokojowy dom z 2 łazienkami w Pielgrzymowicach (gmina Michałowice) powierzchnia: 106 m ( 83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pielgrzymowice

Pielgrzymowice,małopolskie

67 500 zł858 m² 78,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Mariana Podgórca, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pielgrzymowice,śląskie

459 000 zł200 m² 2 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 105 m²

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Dom na bardzo dużej dzialce( aż 3105 m2 (możliwość wydzielenia dwóch działek) w cenie mieszkania, pielgrzymowice, gmina Pawłowice, powiat pszczyński. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pielgrzymowice,małopolskie

999 000 zł192 m² 5 206,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dom 4-pokoje | 124,54 m pow. Użytkowej | taras | pielgrzymowice Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Jabłonkach 9 na działce o powierzchni około 374.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pielgrzymowice,małopolskie

1 050 000 zł192 m² 5 472,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Dom 4-pokoje | 124,54 m pow. Użytkowej | taras | pielgrzymowice Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Jabłonkach 9 na działce o powierzchni około 655.